Funkce pro zpravodajství

Využívejte všechny funkce platformy INFIO,
které potřebujete při provozování zpravodajského portálu.

Pro redakce

Snažší práce
pro redaktory.

Prozkoumat >

Pro uživatele

Růst publika
a komunity.

Prozkoumat >

Pro firmy

Generování příjmů
a propagace firem.

Prozkoumat >

Pro provozovatele

Automatizace pro
majitele redakcí.

Prozkoumat >

Funkce pro redakce

Využívejte v redakci všechny funkce,
které pořebujete pro tvorbu obsahu.

Články Tvořte obsah v intuitivním editore pro tvorbu článků s možností stylování textů, vkládání mediální obsahu nebo vytváření galerie. Samozřejmostí jsou funkce jako plánování času publikace, ukládání rozpracovaného obsahu do konceptů nebo statistika čtenosti. Editor je také plně responzivní pro mobilních zařízení.
Rychlé
zprávy
Přinášejte krátké textové zprávy z aktuálního dění před zpracováním témat do samostatných článků. Pomocí modulu Rychlé zprávy je možné mít na zpravodajském portálu vždy ty neaktuálnější informace při malé časové náročnosti na zpracování.
Kalendář
událostí
Publikujte události, které souvisí s tématem zpravodajského portálu. V Kalendáři akcí je možné uveřejnit veškeré informace týkající se popisu akce, začátku, konce nebo vstupného. Do události je možné také vložit přílohy.
Administrace Pracujte v plně responzivní administraci s moduly, které potřebujete pro tvorbu obsahu. Redaktoři mohou mezi sebou sdílet obsah pro vzájemnou korekturu.

Funkce pro uživatele

Nechte růst publikum svého zpravodajského
portálu zapojením uživatelů do jeho chodu.

Moderní
design
Moderní, plně responzivní a uživatelsky přívětivý design splňující všechny potřeby zpravodajského portálu. Uživatelé díky němu naleznou vždy ty nejdůležitější zprávy a informace, které je zajímají.
Uživatelská
administrace
Zapojte uživatele do dění zpravodajského portálu. Uživatelé mohou komentovat články, diskutovat na aktuální témata nebo vytvářet články, které může redakce publikovat veřejně. Podnikatelé mohou vytvářet a spravovat firemní profily. Pomocí e-shopu reklam lze objednávat a spravovat vlastní reklamní kampaně.
Komentáře Uživatelé ocení možnost vyjádřit svůj názor k jednotlivým článkům. Získejte díky komentářům zpětnou vazbu na publikovaná témata.
Diskuze Nechte návštěvníky diskutovat na témata týkající se vašeho informačního portálu. Díky diskuzi získáte loajální publikum a podněty na aktuální témata článků.
Řádková
inzerce
Možností prodat nepotřebné věci nebo nakoupit bazarové kousky získáte další zdroj návštěvnosti a vyšší počet zobrazení stránek. Inzerát lze na 7 dní vytvořit zcela zdarma, samotřejmostí je možnost topovování inzerce za poplatek.
Katalog
firem
Návštěvníci informačních portálů ocení katalog firem, který se týká téma zpravodajství. Ať už se jedná o lokální zpravodajství nebo tématické zaměření portálu. Katalog firem obsahuje filtr dle oboru podnikání, každý firemní profil pak kontaktní údaje a popis firmy. Ve firemním profilu se také zobrazuje publikovaný komerční obsah.
Notifikace
a sdílení
Funkcemi pro sdílení obsahu na informačním portálu necháte uživatele virálně šířit publikované články, události, inzeráty nebo diskuzi. Uživatelé se také mohou přihlásit k odběru novinek, které jim budou automaticky zasílány do emailu se zobrazením notifikace v administraci.

Funkce pro firmy

Generujte od firem příjmy z inzerce,
kterou si mohou sami spravovat.

E-shop
pro nákup inzerce
Firmy mohou pomocí e-shopu pro nákup inzerce zakoupit propagaci svého podnikání, zboží nebo služeb. Jednoduše si zvolí formát propagace, její délku nebo množství a za inzerci zaplatí přes platební bránu. Po uhrazení faktury se reklama automaticky aktivuje a v administraci ji mohou firmy editovat a sledovat statistiky.
Administrace
pro firmy
V administraci naleznou inzerenti vše, co potřebují pro propagaci své společnosti. Nejvíce ocení intuitivní editor tvorby komerčních článků, prodejních akcí, událostí, poledního menu nebo modul na správu bannerových kampaní. Samozřejmostí jsou statistiky čtenosti obsahu nebo počet zobrazení bannerových reklam.
Komerční
obsah
Inzerenti mohou po uhrazení propagace vytvářet komerční obsah v podobě komerčních článků, do kterých mohou vkládat galerie fotografií, multimediální soubory nebo obsah bez omezení. Dále mohou vytvářet události, prodejní akce nebo polední menu. Autorem obsahu je vždy firemní profil inzerenta.
Bannerová
reklama
Firmy mohou sami spravovat své bannerové kampaně informačního
portálu.V objednávce bannerové reklamy si zvolí reklamní formát banneru, délku a termín propagace. Po uhrazení fakturace jen nahrají kreativu a zadají cílový odkaz kampaně.

Funkce pro provozovatele

Generujte příjmy z inzerce od firem,
kterou si mohou sami spravovat.

Svoboda
pro tvorbu
obsahu
Využívejte zpravodajskou platformu, která vychází ze znalostí oboru žurnalistiky, chování návštěvníků informačních portálů a potřeb inzerentů. Platfora Infio vám je k dispozici včetně technické podpory a bezpečného hostingu.
Řešení pro růst publika

Zvyšujte publikum a budujte komunitu svého portálu. Návštěvníci mohou obsah sdílet, komentovat, zapojit se do diskuze nebo využívat propagaci svého podnikání.

K dispozici je možnost přihlásit se k odběru článků  nebo indexace do vyhledávačů.

Funkce pro
generování
příjmů
Generujte příjem publikováním obsahu. Pro návštěvníky a podnikatele jsou na webu umístěné konverzní prvky, které vedou k nákupu inzerce. Čtenáři navíc mohou každý článek podpořit finančním darem.
Automatizace procesů Šetřete svůj čas a využívejte automatizace opakujících se procesů. Infio za vás vyřeší objednávky inzerce, online platby, fakturaci, realizaci a automatické emailové notifikace. Nechte své inzerenty spravovat rekamní kampaně dle potřeby.

Reference

Zpravodajské portály, které nám důvěřují.