Funkce

Využívejte automatizované funkce, které zjednodušší provozování zpravodajského portálu. Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace a technická podpora.

Pro redakce

Jednoduchá, uživatelsky přívětivá a plně responzivní administrace je základem pro efektivní práci redakce. Pro ulehčení tvorby článků a událostí je navíc k dispozici AGREGÁTOR LOKÁLNÍHO OBSAHU.

Články

Editorem pro tvorbu článků to teprve začíná. Mezi oblíbené funkce patří plánování publikace článků, vkládání galerie fotografií nebo médií přímo do obsahu. Samozřejmostí je možnost topování a statistiky.

Ukázka

Kalendář akcí

Modul Kalendář akcí umí dát čtenářům vědět o nadcházejících událostech. V detailu události je  podrobný popis, datum a místo konání, vstupné nebo vkládání příloh.

Ukázka

Rychlé zprávy

Díky Rychlým zprávám dodáte v krátkém čase vždy aktuální informace. Mezitím můžete v klidu dané téma rozpracovat do velkého článku.

Ukázka

Administrace

Veškerý obsah můžete spravovat v administraci a to i na mobilním zařízení. Redaktoři mohou mezi sebou sdílet obsah pro vzájemnou korekturu.

Ukázka

Pro inzerenty

Konverzní prvky pro nákup reklamy pomáhají k růstu příjmů z inzerce. Firmy mohou zakoupit publikaci komerčního obsahu nebo bannerovou reklamu pomocí platební brány a v uživatelské administraci sami propagaci spravovat.

E-shop pro nákup reklamy

Firmy mohou pomocí eshopového rozhraní zakoupit propagaci v podobě bannerové reklamy, komerčního obsahu nebo partnerství portálu. Samozřejmostí je platba přes platební bránu, automatická fakturace a možnost vlastní správy kampaně v administraci.

Ukázka

Administrace

Administrace nabízí inzerentům intuitivní nástroje pro správu propagace a firemních profilů. Editor pro psaní komerčních článků, prodejních akcí, událostí nebo poledního menu. Modul pro správu bannerové reklamy umožňuje měnit kreativu dle potřeby.

Ukázka

Komerční obsah

Inzerenti si mohou zdarma vytvořit firemní profil, který se může stát po zakoupení propagace partnerem portálu. Oblíbeným komerčním obsahem jsou reklamní články, propagace událostí, výhodných nabídek, pracovních nabídek nebo poledního menu. Autorem obsahu je vždy firemní profil inzerenta.

Ukázka

Bannerová reklama

Bannerová reklama je jedním z nejefektivnějších formátů propagace. K dispozici je celkem pět reklamních formátů včetně brandingu portálu. Samozřejmostí jsou statistiky zobrazení a proklikovosti.

Ukázka

Pro uživatele

Moderní plně responzivní design splňuje všechny potřeby zpravodajského portálu a pomáhá k lepší průchodnosti a delší návštěvě. Uživatelé najdou vždy ty nejdůležitější zprávy a informace, které je zajímají. Zapojte uživatele a nechte růst své publikum.

Uživatelská administrace

Uživatelé se mohou snadno do zpravodajského webu zaregistrovat a díky svému účtu komentovat obsah, využívat modul bazar pro prodej nepotřebných věcí. Po registraci je také možné přihlásit odběr newsletteru s aktuálním zpravodajstvím.

Ukázka

Atraktivní obsah

Pravidelně publikované články na zvolené téma zajistí pravidelnou návštěvnost uživatelů z dané cílové skupiny. V případě lokálního zpravodajství lze využít AGREGÁTOR LOKÁLNÍHO OBSAHU, který zajistí pravidelný přísun aktuálních článků a událostí.

Ukázka

Newsletter a sdílení

Odběr newsletteru zajistí pravidelnou dávku aktuálních zpráv do e-mailu, ze které se uživatelé dostanou přímo do článku na webu, který je zajímá. Každý obsah navíc obsahuje prvky na sdílení na sociální sítě, kdy je možné sdílení na své profily nebo přímo do e-mailu.

Ukázka

Komerční obsah

Komerční obsah v podobě katalogu firem, komerčních článků, výhodných nabídek nebo přehledu pracovních nabídek zajistí další čtenost a zvýší organickou návštěvnost z vyhledávačů.

Ukázka

Pro provozovatele

Automatizované funkce šetří provozovatelům čas, ať už se jedná o e-shopové řešení pro prodej reklamy s možností úhrady pomocí platební karty nebo vystavování vlastních objednávek přímo v redakčním systému. Výhodou je také přehled aktivit tvorby obsahu s možností zasílání notifikací do e-mailu.

Pravidelné aktualizace

INFIO je moderní zpravodajská platforma, která se neustále vyvíjí a obsahuje pravidelné aktualizace. Díky vlastnímu týmu vývojářů je možné i zapracování specifických požadavků.

Ukázka

Automatizace procesů

Úspora času pomocí automatizace úkonů je základem. U obsahu se jedná o Agregátor lokálního obsahu, který dokáže automaticky tvořit články a události. Jejich zveřejnění lze plánovat. Proces nákupu reklamy probíhá pomocí e-shopové řešení, platby kartou a automatické fakturace.

Ukázka

Agregátor lokálního obsahu

Lokální zpravodajské portály mohou využít Agregátor lokálního obsahu, který dokáže zajistit pravidelný přísun nových článků a událostí, zařadit do dané kategorie a automaticky obsah publikovat. Obsah lze také nejdříve zkontrolovat a až po té zveřejnit.

Ukázka

Technická podpora

Provozovatelé zpravodajského portálu mají k dispozici technickou podporu včetně poradenství, jak získat návštěvnost a příjem z inzerce svého portálu.

Ukázka

Zajímá vás, jak podnikat ve zpravodajství?
Ozvěte se nám.

Přejít na ceník

Důvěřuje nám více než 20 portálů

Zjistit další reference